Bengi Apak - Sarp Apak - MC: Melikşah Altuntaş / Stand-Up

Son dönemde kendi setlerini sahneleyen ve izleyenlerden tam not alan Bengi Apak ve Sarp Apak, 11 Mayıs akşamı Atlas Sineması sahnesinde, Melikşah Altuntaş MC’liğinde seyirci karşısına çıkıyor!

Bengi Apak:
Türkiye’nin en eski ve en çok dinlenen ödüllü komedi podcasti O Tarz Mı? ile ismini duyuran Bengi Apak, geçtiğimiz Ocak ayından bu yana sahnelediği ve çok konuşulan yeni stand-up şovuyla beğenileri topluyor. Bengi, özel olmaya, büyülü anlara, kabak lifine ve sumaklı soğanlara isyan ettiği setiyle 11 Mayıs akşamı izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Sarp Apak:
Sayısız başarılı yapımla tanınan ünlü oyuncu Sarp Apak, bu defa uzun yıllardır hayalini kurduğu stand-up sahnesinde seyirciyle buluşuyor. Canlanan kapı kolları, beynelmilel deli paratonerliği ve Christian Bale tarafından hırpalandığı çok beğenilen setiyle Atlas sahnesinde izleyenlerle buluşacak.

Bu keyifli gecenin MC’liğini ise sevilen isim Melikşah Altuntaş yapacak. Gece boyunca hem Bengi ve Sarp’ı sunacak hem de kendi yazdığı şovunun en komik anlarıyla izleyenleri ısıtacak.

Program:
21:00 - Melikşah Altuntaş 
21:15 - Bengi Apak
22:00 - Sarp Apak